top

Regulamin

Regulamin

Regulamin Promocji „Świątecznej” w salonach Atlas Studio

1. Organizatorem promocji „Świątecznej” jest firma Atlas Studio Hamrol Sp. J. z siedzibą w Wolsztynie. Adres do korespondencji: Tuwima 9, 64-300 Nowy Tomyśl.

2. Promocją objęte zostaną umowy, podpisane w dniach 01.12.2020 r. – 31.12.2020 r w salonach Atlas Studio wymienionych w zakładce „Salony” na stronie www.atlas-studio.pl pod warunkiem spełnienia przez klienta założeń tejże umowy dotyczących płatności.

3. Salon biorący udział w promocji zobowiązuje się do udzielania klientom w okresie trwania promocji rabatu w wysokości wyliczonej wartości podatku VAT dla danego zlecenia na meble kuchenne i blaty laminowane oraz inne elementy objęte promocją.

4. Warunkiem koniecznym przyznania upustu jest zakup kuchni, która stanowi minimum 6 szafek z frontami o wartości minimalnej 15.000,00 zł brutto (piętnaście tysięcy złotych) po udzielonym rabacie (tylko pod tym warunkiem cały zestaw mebli będzie podlegał promocji). Domówienia nie będą brały udziału w promocji.

5. Dodatkowo, przy założeniu spełnienia warunków z punktów powyższych oraz przy jednoczesnym zakupie minimum 3 urządzeń do zabudowy z aktualnej oferty firm Electrolux i/lub AEG o wartości detalicznej minimum 8.000,00 zł (osiem tysięcy złotych) takich jak: zmywarka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, lodówka, ekspres do kawy, płyta grzewcza, szuflada do podgrzewania naczyń, okap) klientowi przysługuje prezent w postaci jednego odkurzacza automatycznego marki Electrolux o symbolu producenta Pure i9.2 PI92-6DGM w kolorze złotym.Szczegółowy opis i parametry urządzeń na stronie producenta.

6. Prezent będzie dostarczony klientowi wraz z zamówionym zestawem mebli oraz sprzętu. Jeśli jednak Electrolux zmieni ofertę modeli odkurzaczy lub wybrany model będzie niedostępny u dystrybutora przez okres 14 dni, firma Atlas Studio zastrzega prawo do zmiany modelu urządzenia na podobnej lub wyższej klasy, jednak nie gwarantując zachowania kolorystki.

7. Promocje nie łączą się z innymi promocjami, z rabatem ekspozycyjnym i innymi warunkami specjalnymi. Warunkiem skorzystania z promocji jest realizacja zlecenia oraz zapłata wszystkich zobowiązań finansowych na rzecz Atlas Studio najpóźniej do końca czerwca 2021 roku.

8. Atlas Studio informuje o promocji na stronie www.atlas-studio.pl, na innych portalach internetowych oraz w salonach sprzedaży.

9. Szczegółowy regulamin jest dostępny w salonach u sprzedawców oraz na stronie www.atlas-studio.pl/regulamin

Powrót